Dolgozóink listája


 


 

Dolgozóink listája

 

Tanárok

Bagi Csaba

Balog Katalin

Bánfi Edina - igazgatóhelyettes

Bánszki Árpádné

Behánné Szűcs Anett

Borbély Szilvia

Bori Frigyes

Botos Roland

Czinege Adrienn

Czövekné Szabó Annamária

Csanálosi László

Csapó Ágnes

Csete Erzsébet

Dávidné Kovalcsik Gabriella

Demóné Víg Gyöngyi

Dorkó Iván

Eke Ibolya - igazgató

Erdélyi Lajosné - munkaközösség-vezető

Farkasinszki Adél

Fazekas Erika

Fábián Tímea Beatrix

Gecsei Tamásné

Gellényi Erika

Grószné Hegedűs Ibolya

Gyulai Éva - munkaközösség-vezető

Hanyecz Ernő Antalné

Harasztosné Tóth Mónika

Harsányi Márton

Havas Istvánné

Hegedűs Krisztina

Hevesi Krisztina

Hódos Krisztián - munkaközösség-vezető

Hoffmann Dániel - igazgatóhelyettes

Horváth Ferenc

Jenei Mária

Juhász Andrásné

Jurkó Mária - munkaközösség-vezető

Kis Gabriella

Kispál Péter - munkaközösség-vezető

Kiss Csanád

Kondacs Judit

Kovács János

Kovács Péter

Kovács Sándor

Laskai Attila

Laurinyecz Edit

Láza János

Lipcsei László

Lőrinczyné Cseh Ildikó

Mák Beáta

Mányoki-Gera Andrea

Marik László Csaba

Melisné Hrivnák Mária

Mladonyiczki László

Molnár Erika

Molnár Erzsébet

Molnárné Iván Éva

Moravszki János

Nagy Emília

Pcsolinszky Júlia

Plaukity Zsuzsanna

Poroszlainé Bereczki Veronika

Rau Tamás

Sáfár Renáta

Sajben Gábor

Sajti Gréta - igazgatóhelyettes

Sári Erika

Soós István

Szabó Dezső - munkaközösség-vezető

Szabóné Csendes Ildikó

Szabóné Veres Ilona

Szigetvári Péter

Szlatki Dániel

Tóth-Bosits Andrea

Tóth G. Ildikó

Tóth Péter - DÖK segítő pedagógus, munkaközösség-vezető

Dr. Törökné Rábai Valéria

Tuska János

Valentínyi András

Várfalviné Vincze Ágnes

Vassné Dobra Julianna - gyakorlatioktatás-vezető

Virágné Rábai Alexandra

Vitányi Annamária

Vodiláné Borsos Ildikó

Zsilinszki-Kutasi Angéla



   Óraadók/ Áttanítók

Dowidatné Kardos Sára

Laczkó Klára

Vrbovszki András

 

Gazdasági, adminisztratív dolgozók

Berényi Józsefné

Dobrocsi Csabáné

Frisnyicz Etelka

Hankóné Mogyorósi Csilla

Juhász Ádámné

Kiss Erzsébet

Nemes Gábor

Palásti László

Péterné Viszkok Anna

Schmidné Farkas Judit

Tornyi Krisztián

Várfalvi Katalin

Urbánné Kovács Éva

Zahorán Ibolya

 

József Attila telephely technikai dolgozói

Drienyovszki Mihály

Drienyovszkiné Tokay Ágnes

Lantos Ágnes