Élsportolók köszöntése


A Békés Megyei Diáksport Egyesület minden évben díjazza az előző tanév diák bajnokait, felkészítő tanárait és egyesületi edzőit. 

 

A Békéscsabai SZC Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája tanulói közül 3 főt köszöntöttek.

 

A 2015-2016. tanévben iskolánk sportolói, több országos bajnoki helyezést értek el. A legeredményesebb Gyáni Amanda volt, aki judo diákolimpiai aranyérmet nyert.  Felkészítő edzője Gyáni János, testnevelője Döge Sándor volt. Amandának a díját a Békéscsabai Szakképzési Centrum főigazgatója Mucsi Balázs adta át.

 

Ármás Vivien 9. osztályos vendéglátó eladó és Földesi Nikolett szintén 9. osztályos cukrász tanulóink a Köröstarcsai Arany Gusztáv Általános Iskola színeiben nyertek amatőr kézilabdában bajnoki címet, mely eredményükért jutalomban részesültek.